Polski Niezalezny Krajowy Server Miedzynarodowy

Strona Niezaleznego Servera Który Aktywnie Funkcjonuje W Grze Call OF Duty 4 Modern Warfare Przez Gamerangera. NA Tym Serverze Występują Wszystkie Drużynowe Typy Gry Sterowane Losowe Przez Manu-Admin-Moda

Ogłoszenie

Witaj Na Stronie Niezaleznego Polskiego Servera

  • Index
  •  » O Serverze
  •  » Automatyczne Kickowanie Przez Manu-Admin-Moda I Nie Tylko :}

#1 28-05-2012 16:27:36

 3x3dR4

Hoster Polskiego Niezaleznego Serveru

5658539
Call me!
Skąd: Chotowa
Zarejestrowany: 27-05-2012
Posty: 15
Punktów :   
WWW

Automatyczne Kickowanie Przez Manu-Admin-Moda I Nie Tylko :}

Wiec Tak

Manu-Admin-Mod (console) Jest Tak Skonfigurowane By Mogli Z Niego Korzystać Gracze Z Całej Planety.
Aby Poprawić Jakośc Rozgrywek Consola Jest Tak Skonfigurowana By Wyrzucała Graczy Którzy Mogą Lagować Czyli Takich Których Ping  Przekracza 315.
Automatyczne Kickowanie włączy Sie Również Wtydy Gdy Któryś Z Graczy Odecnych Na Serverze Użyje Zakazanej Broni Czyli Gdy Złamie Zasady Które Możecie Poznać Wpisując Na Serverze Komende !rules
Server Powstał Między Innymi Dlatego Że Jak Zauważyłem To (bez obrazy dla innych hosterów) Nie ma servera Na tórym Występują Wszystkie typy Gry.
A Na Moim Serverze Występować Będą Wszystkie Typy Rozgrywek.
Server Będzie Działał Tak Jak Tylko Bede Mógl Często Hostować Czyli mam nadzieje że W Godzinach 13:30-0:00.
I Tak WG Poszukuje Jako Doswiadczony Hoster Klanu {S.e.T} Kogoś Kto Bardzo Dobrze Ogarnia Manu-Admin-Moda.
To Znaczy Zeby Ktos Pilnował Pożądku na serverze Wtedy Ten Ktoś Dostanie MasterAdmina,Admina Lub Vip'a
Wrazie Pytań Prosze Pisac Do Gracza »3x3dŸ4«™ Czyli DO Mnie Lub Do Najlepszego Kolegi Czyli DERBI<333
Dzieki Za Uwage Bye

Offline

 
  • Index
  •  » O Serverze
  •  » Automatyczne Kickowanie Przez Manu-Admin-Moda I Nie Tylko :}

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hakimetin2.pun.pl www.sggw07nz.pun.pl www.euh-ez1z.pun.pl www.wlzaoczni.pun.pl www.alwaysdrunk.pun.pl